• 03.11.20, 12:55
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Palga TOP: keemiatööstuse parimad palgamaksjad

Tööstusuudised võttis Äripäeva äsja ilmunud Palga TOP 2019 koondtabelist välja keemiatööstuse ettevõtted, mis maksid mullu oma töötajatele keskmist brutopalka üle 600 euro kuus.
Parimate palgamaksjate hulgast leiame näiteks värvide ja lakkide tootja Akzo Nobeli.
  • Parimate palgamaksjate hulgast leiame näiteks värvide ja lakkide tootja Akzo Nobeli.
  • Foto: Phil Noble
Tabeli esikoha on hõivanud ravimite tootja Tallinna Farmaatsiatehase AS, kus keskmine kuupalk ulatub üle 3000 euro. Ettevõttes töötas eelmisel aastal keskmiselt 48 inimest. 4,7 miljoni eurose müügitulu juures teenis ettevõte ligi pool miljonit eurot ärikasumit.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 12.12.25, 11:58
Eestis luuakse Euroopa tipptasemele vastavat raudtee liiklusjuhtimissüsteemi
Edelaraudtee, Go Tracki, Instry, Saksa Automaatika ja Siemensi koostöö on toonud Eesti raudteetaristusse märgatava uuenduslaine. Ühiseks eesmärgiks oli vananenud süsteemide väljavahetamine digitaalse vastu, et suurendada tõhusust, paindlikkust ja tulevikukindlust raudteel. Eesti inseneride kogukond lõi ohutustoote, millel on ametlik akrediteering teiste riikide sõltumatute ohutushindajate poolt.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Tööstusuudised esilehele