Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Alexela gruppi kuuluv Kiviõli Keemiatööstus sai riigilt kätte 37 miljoni eurose laenu

Alexela gruppi kuuluvat Kiviõli Keemiatööstust haldav Alexela Varahalduse AS ja KredEx sõlmisid laenulepingu summas 37 miljonit eurot. Laenu tähtaeg on 5 aastat ning intress 2%.
Kiviõli Keemiatööstuses säilib 500 töökohta
  • Kiviõli Keemiatööstuses säilib 500 töökohta
  • Foto: Erik Prozes
Laenulimiit väljastatakse mitmes osas, millest esimene väljamakse toimub juba sel nädalal, teatas ettevõte. Laen võimaldab ettevõttel muuhulgas säilitada Kiviõli Keemiatööstuses rohkem kui 500 töökohta, mis omakorda tähendab Kiviõlis suurima tööandjana leibkondade mõistes üle 1500 inimese eluolu hoidmise.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 28.04.26, 08:45
Reaalajas andmed kui konkurentsieelis: kuidas nutikas andmekogumine hoiab tootmise ja logistika liikumises
Tootmises ei määra kiirust enam ainult masinad, vaid see, kui kiiresti ja täpselt liiguvad andmed. Kui info ei jõua õigel ajal õigesse kohta, muutub ka kõige paremini üles ehitatud protsess ebaefektiivseks.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Tööstusuudised esilehele