Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine
Tootmist digitaliseeriv idufirma sai 1,2 miljonit
Tootmisjuhtimise tarkvara arendav idufirma Eziil sai rahastuse investoritelt ja Ettevõtluse Arendamise Sihtasutuselt, millega plaanib töötada välja lisafunktsionaalsuse projektitootmistele ning laieneda Suurbritannia turule.
Tänapäevane tootmisprotsesside planeerimine nõuab tõhusust – täpsust ja kiirust, mida ei ole võimalik saavutada ilma operatiivsete reaalaja andmeteta. See teema tõusis teravalt esile Covidi ajal, kui tarneahelad olid tugevalt häiritud, ning on jätkuvalt väga oluline, sest rahvusvaheline ärikeskkond on endiselt volatiilne.