Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine
Protsesse tuleb parendada ka kriisiajal: 10 olulisemat soovitust
Protsesside järjepidevat parendamist ei tasu unustada ka kriisiolukorras – just kriis võib olla hea aeg sellega tegelemiseks, kirjutab juhtimiskonsultant ja koolitaja Helen Hilkja. Siin on kümme olulisemat soovitust, mis on abiks esimeste sammude tegemisel.
Juhtimise olulisimaks objektiks on protsess. Protsessid on eduka ettevõtte keskmeks ja visualiseerituna on need kõigile osapooltele üheselt mõistetavad, luues lihtsamad võimalused tegevuste efektiivsuse hindamiseks ja raiskamiste korrigeerimiseks.
Metal Expressi lugu on suurepärane näide, kuidas väikesest Eesti pereettevõttest on võimalik saada rahvusvaheliseks tegijaks. Ligi 30 aastat metallivaldkonnas tegutsenud ettevõtte rajaja ja juht Tago Teetamm meenutab, et pärast pikaajalist palgatööd samal tegevusalal tundus oma firma loomine 2005. aastal loomulik samm. Alustati rendilao ja väikese meeskonnaga, aga aastatega on asjad kasvanud.