• 31.08.20, 08:54
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Turvavööde tootja Norma kasvatas kasumit

Turvavöösid tootva Norma käive jäi läinud aastal 2018. aastaga võrreldes samale tasemele, ent kasum kasvas veidi, selgub Äripäeva Infopanka laekunud majandusaasta aruandest.
Turvavööde tootmine
  • Turvavööde tootmine
  • Foto: Erik Prozes
Selle aasta kohta kirjutab Norma aga oma aruandes, et tänavuseks tehtud prognoosid on muutunud koroonaviiruse pandeemia tõttu kasutuks.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 12.12.25, 11:58
Eestis luuakse Euroopa tipptasemele vastavat raudtee liiklusjuhtimissüsteemi
Edelaraudtee, Go Tracki, Instry, Saksa Automaatika ja Siemensi koostöö on toonud Eesti raudteetaristusse märgatava uuenduslaine. Ühiseks eesmärgiks oli vananenud süsteemide väljavahetamine digitaalse vastu, et suurendada tõhusust, paindlikkust ja tulevikukindlust raudteel. Eesti inseneride kogukond lõi ohutustoote, millel on ametlik akrediteering teiste riikide sõltumatute ohutushindajate poolt.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Tööstusuudised esilehele