• 14.08.20, 16:04
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Soome tööstusettevõtted tahaks maskidele maksusoodustust

Soome tööstuste liit tegi ettepaneku, et neile töötajatele, kes on sunnitud maski kandma, võiks kehtida maksusoodustus, vahendab Yle.
Koroonajuhtumite arv on tasapisi suurenenud.
  • Koroonajuhtumite arv on tasapisi suurenenud.
  • Foto: SIPA/Scanpix
Soome teatas eile, et soovitab inimestel kanda maski nii ühistranspordis kui rahvarohketes kohtades. Kõrge nakatumisohuga piirkondades elavatel inimestel soovitab valitsus võimaluse korral töötada kodust.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 17.09.25, 11:21
Kuidas valida ettevõttesse õige riiulisüsteem?
Olgu tegu väikese laoruumiga või suure logistikakeskusega – sobiva riiuli leiab igasse keskkonda. Õige valiku tegemisel tuleb arvestada mitmete teguritega, näiteks hoiustatavate esemete kaalu ja ruumi eripäradega. Siin on mõned praktilised soovitused, mis aitavad sobiva riiuli leida.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Tööstusuudised esilehele