• 10.08.20, 12:43
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Eesti metalliala idufirma lõi uue pilvetöötluse platvormi

Metallitöid veebis pakkuv Eesti iduettevõte Fractory tõi turule pilvetööstuse platvormi, mis suudab lugeda kolmemõõtmelisi mudeleid, hinnastades laserlõikust automaatselt.
Fractory tegevjuht Martin Vares.
  • Fractory tegevjuht Martin Vares.
  • Foto: Fractory
"Oleme teadlikud vaid ühest konkurendist, kellel sarnane võimekus. Nende hinnastamine on siiski robustne ja ei ole turuga korrelatsioonis. Lisaks nõuavad nad ka joonist," selgitas Fractory tegevjuht Martin Vares.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 29.08.25, 13:06
Eesti energiatulevik: miks investeerivad ettevõtted üha rohkem salvestuslahendustesse
Eesti energiasüsteem seisab teelahkmel, kus ühelt poolt on surve vähendada kasvuhoonegaaside emissioone ning teisalt tagada varustuskindlus ja konkurentsivõime rahvusvahelisel turul. Taastuvenergia areng on vältimatu samm, kuid seda saadab küsimus: kas meie sõltuvus välismaistest tehnoloogiatest ei suurene veelgi? Paneelid, inverterid ja akud vajavad materjale ning tootmisvõimsusi, mida Euroopas napib. Samas pakub taastuvenergia mitmeid strateegilisi eeliseid.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Tööstusuudised esilehele