Puitmajatootja Finnlog on esimene Eesti ettevõte, kes osaleb täna algaval arhitektide, disainerite ja disainihuviliste hulgas kõrgelt hinnatud Soome elamumessil, esitledes 40 majatootja hulgas oma eksklusiivset eramut Hetena.

- Finnlogi toodetud elementmaja Hetena osaleb Soome messil.
- Foto: Finnlog
Finnlogi tegevjuhi Alar Antoni sõnul osalevad Soome elamumessil ligi 40 majatootjat, kes said võimaluse esitleda messil oma kõige uudsemaid lahendusi: „Soome elamumess toimub juba 50. korda – see on arhitektuuri ja ehituse valdkonnas tegutsevate inimeste hulgas märgilise tähtsusega üritus, kus pannakse paika lähiaja elamuehituse disainitrendid. Meile teadaolevalt on Finnlog esimene Eesti ettevõte, kes sel pika ajalooga prestiižsel messil osaleb.“
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
igus kui tuntud masinaehituslike komponentide tarnija on jõudsalt edasi arendanud võimekust robotlahenduste osas. Lineaarrobotite puhul pakutakse reeglina standardlahendusi, milleks on käigupikkused mõõtudes 2000 x 2000 x 1000 mm. Kuid siis esitas huvitava väljakutse ettevõte Metaprint, kes vajas rätsepalahendust tööalaga 4700 x 2600 x 900 mm.