• 26.06.20, 07:30

Masinaehitaja: meie ootused töötajatele on kõrged

“Oleme masinaehituses keerukuse püramiidi tipus ja meie nõuded või ootused töötajatele on väga kõrged,” rääkis juunis 85 uue töötaja palkamisest teatanud Heavy Industry Estonia OÜ juht Marko Laving Äripäeva raadio hommikuprogrammis.
Möödunud aastal ligi miljoni euro suuruse müügituluni jõudnud Heavy Industry Estonia saatis hiljuti Soome poole teele oma esimese Azipod-mootori, mis valmistati suure kruiisilaeva jaoks.
  • Möödunud aastal ligi miljoni euro suuruse müügituluni jõudnud Heavy Industry Estonia saatis hiljuti Soome poole teele oma esimese Azipod-mootori, mis valmistati suure kruiisilaeva jaoks.
  • Foto: Heavy Industry Estonia OÜ
Masinaehitusettevõte Heavy Industry Estonia OÜ teatas juunis, et alustab suurt värbamiskampaaniat 85 töötaja leidmiseks järgmise poole aasta jooksul. Juhataja Marko Lavingu sõnul on eksporditellimused kasvamas ja vaja on nii oskus- kui lihttöölisi.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 15.04.25, 10:38
Ladude automaatne täislahendus muudab laotöö kiireks ja veavabaks
Moodsad laolahendused sisaldavad lisaks digitaalsele tarkvarale ning robottõstukitele pool- ja täisautomaatseid riiulisüsteeme, tornladusid ning komplektseid turvalahendusi, mis lahendavad kogu ettevõtte siselogistika. Willenbrock Baltic OÜ projektijuht Jaan Viita rõhutab, et oluline on vaadata siselogistikat tervikuna, sest vaid nii saab välja töötada maksimaalset kasu toova terviklahenduse.

Enimloetud

1
TOP
  • 08.05.25, 14:03
TOP 12 | Vaata suurema maksuvõlaga mööblitööstusi. Omanik: “Ma ei osanud kiiret kasvu juhtida”
Topis ka ajatamata maksuvõlaga köögimööblitootja, mille omanikul on enam kui 50 OÜ-d, 13 e-posti aadressi ja 8 telefoninumbrit.
2
Uudised
  • 13.05.25, 07:52
Eesti firma plaanib rajada Balti riikide suurima droonitehase
Uue tehase asukoht ja ehitusmaksumus on saladus. Lisatud ettevõtte omaniku selgitused.
3
Uudised
  • 22.04.25, 13:44
SUUR KAARDIVAADE | Eestisse kerkib 28 uut tootmist enam kui 2 miljardi euro väärtuses
4
Uudised
  • 13.05.25, 13:15
Hääl ja Vasnu fosforiidist: “Lihtsalt kaevamine kellegi teise kasuks on halvim stsenaarium”
5
Uudised
  • 12.05.25, 10:01
Viljandi robotkullerite tootja müüdi ameeriklastele
Clevon muutub GO-ks, strateegilised investorid on FedEx ja Foxconn
6
Uudised
  • 13.05.25, 13:55
Toftani rootslasest omanik leidis Pärnu kastivabrikule uue omaniku
Ka Võru puidutööstuse Toftan plaanis Rootsi perefirma müüa, aga täna omanikuvahetus veel ebaselge

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Tööstusuudised esilehele