• 11.06.20, 08:42
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Toidutööstus valmistas halva üllatuse

Ettevõtjate käekäigust ja tulevikuootusest valmistas halva üllatuse toiduainetetööstus, selgitas majandus- ja kommunikatsiooniministeeriumi majandusarengu asekantsler Viljar Lubi.
Toidutööstusettevõtete raskuste taga on seotus kriisist enim pihta saanud majutus- ja toitlustusfirmadega ning raskused välisturgudel.
  • Toidutööstusettevõtete raskuste taga on seotus kriisist enim pihta saanud majutus- ja toitlustusfirmadega ning raskused välisturgudel.
  • Foto: Eiko Kink
Mais läbi viidud küsitlus paljastas nii tulevikuprognoosid kui juba käesolevad või peagi saabuvad raskused.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 03.11.25, 13:34
Kaks AI tööriista Business Centrali pilveversioonis tõstavad kiirust ja kvaliteeti
Kui teie ettevõte on alustamas majandustarkvara juurutust ja otsus on tehtud MS Dynamics Business Centrali (BC) kasuks, siis järgmine valik tuleb teha pilvemajutuse või oma serverites majutamise vahel. Pilv vs. on-prem valik seisab ees ka siis, kui asute Business Centrali versiooni uuendama.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Tööstusuudised esilehele