• 14.05.20, 14:09
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Kriisiblogi: palgahüvitise teravik liikus turismist tööstusesse

Selle nädala alguse seisuga ületas palgahüvitist saanud ettevõtete arv kaks ja pool korda senise rekordi.
Kriisiblogi: palgahüvitise teravik liikus turismist tööstusesse
Kui esimestel nädalatel küsisid abi peamiselt turismindusega seotud firmad, siis nüüd on kõige rohkem taotlejaid tööstusest.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 30.01.26, 11:33
Multivaci robotlahendus muutis Saarioinen Eesti pannkookide pakkimise täisautomaatseks
Eesti toiduainetööstuses ei ole tavapärane, et toode liigub küpsetusest täisautomaatselt pakendamisse. Saarioinen Eesti OÜ valmistoidutehases sai see aga reaalsuseks tänu Multivaci robotlahendusele, mis ühendab küpsetuse ja pakkimise üheks toimivaks tervikuks. Uued pannkookide pakkeliinid aitavad lahendada tööjõu-, hügieeni- ja efektiivsuse väljakutseid ning loovad lisandväärtust kogu tootmisele.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Tööstusuudised esilehele