Otto Richard Pukk: aasta algas hästi, teeme ettevalmistusi täismahus tootmise taastamiseks
Elektroonikatööstuse Incap grupi juhi Otto Richard Puki sõnul on aasta hästi alanud. Ettevõte on analüüsinud eri stsenaariume ja teeb ettevalmistusi, et piirangute tühistamisel täismahus tootmine taastada.
Incapi grupi juhi Otto Richard Puki sõnul on ettevõte piirangute leevendamisel võimeline suhteliselt kiiresti tootmise täisvõimsuse taastama
Autor: Raul Mee
Saaremaal elektroonikat tootva Incapi emafirma käive kasvas esimeses kvartalis 31,3% 24,3 miljoni euroni. Ettevõte ärikasumiks kujunes 2,2 miljonit eurot, teatas Incap.
Juhime tähelepanu, et Sul on õigus keelata oma kontaktandmete kasutamine samasuguste toodete või teenuste otseturustuse tegemiseks võttes Äripäevaga ühendust aadressil [email protected] või telefonil 667 0099.
Jaga lugu
Liitu Tööstusuudiste iganädalase uudiskirjaga, et ükski oluline teema valdkonnas ei jääks märkamata.