• 13.05.20, 14:43

AQ Trafoteki personalijuht: tootmistöötajaid ei tohi praegu üksi jätta

Masinatööstuse AQ Trafoteki personalijuhi Helen Neeve sõnul on praegusel keerulisel ajal oluline, et tootmistöötajad ei oleks üksi. "Tootmise tugiüksuste inimesed peavad olema majas, et anda operatiivselt tuge," leiab Neeve.
AQ Trafoteki personalijuht Helen Neeve
  • AQ Trafoteki personalijuht Helen Neeve Foto: Äripäev
Töökorraldus on AQ Trafotekis paljude teiste tootmis- ja tööstusettevõtetega üpriski sarnane. Helen Neeve ütlebki, et märkimisväärseid muudatusi tehtud ei ole. Nagu ikka, on kontoritöötajatel võimaldatud töötada kodukontoris. Tehases ja kontoris on kasutatakse rohkem desinfitseerimisvahendid ja ka koristatakse rohkem; vähendatud on puhkeruumide istekohtade arvu, tööpäeva alguses mõõdetakse töötajate temperatuuri ning palaviku ja üldiste haigusnähtudega töötajad saadetakse koju.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 31.01.25, 12:21
25 aastat tuleohutuse eest võidelnud Firetek: Eestis on selles vallas palju ära teha
Veebruaris tähistab 25. tegevusaastat tuleohutussüsteemide projekteerija, paigaldaja ja hooldaja Firetek OÜ, kes on tuleohutussüsteeme välja töötanud ning paigaldanud väga paljudele Eesti suurematele äriobjektidele. Ühe asutaja, ettevõtte juhi Georg Kanguri sõnul on nende eesmärk viia tuleohutus uuele tasemele ja võtta eksperdina osa sellealaste seaduste ning nõuete väljatöötamisest.

Enimloetud

1
Uudised
  • 12.02.25, 07:45
Ligi 9 miljoni eurone rahasüst viib Sami Valga tehase uuele kasvulainele
Ettevõte prognoosib 15-20% kasvu
2
Uudised
  • 14.02.25, 09:21
Haage Joogid arendas koos teadlastega maailma vallutamiseks uue limonaadi
3
Uudised
  • 13.02.25, 11:42
Mäetööstuste ja Energiasalve rajajate vahel lahvatas tüli
Rein Voog: Energiasalve projekt on bluff eesmärgiga saada riigilt 35 miljonit eurot aastas
4
Uudised
  • 14.02.25, 11:40
Statistika: läinud aastal vähenes töötajate arv enim tööstuses
Ökonomist Raul Eamets: Enim suurenes töötajate arv avalikus sektoris, kus aastaga kasvas hõivatute arv 10 000 inimese võrra. Erasektoris vähenes arv pea 8000 võrra.
5
Uudised
  • 13.02.25, 11:49
Alexela emafirma palkas Enefit Greeni tegevjuhi
6
  • ST
Sisuturundus
  • 10.02.25, 16:56
Elektriautod versus hübriidid: kas hinnavahe on kadumas? Opel tõi turule üllatava lahenduse

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Tööstusuudised esilehele