Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Kodumaja saab Soomes IKEA-majade lepingu

Tartus moodulmaju tootev Kodumaja AS sõlmib peagi soomlastega pikaajalise lepingu, et ehitada IKEA ja Skanska mitmekorruselisi kokkupandavaid BoKlok-maju, vahendab Helsingin Sanomat.
Lembit Lumpi osalusega Kodumaja AS toodab majaelemente Tartus.
  • Lembit Lumpi osalusega Kodumaja AS toodab majaelemente Tartus.
  • Foto: Veiko Tõkman
Kodumaja on tootnud ja kokku pannud viiekorruselise BoKlok-maja Vantaas. Kui detsembris olid ehitusplatsil vaid vundamendid, siis jaanuaris pandi kaheksa päevaga kokku viiekorruselise maja moodulid, misjärel paigaldati katus.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 28.04.26, 08:45
Reaalajas andmed kui konkurentsieelis: kuidas nutikas andmekogumine hoiab tootmise ja logistika liikumises
Tootmises ei määra kiirust enam ainult masinad, vaid see, kui kiiresti ja täpselt liiguvad andmed. Kui info ei jõua õigel ajal õigesse kohta, muutub ka kõige paremini üles ehitatud protsess ebaefektiivseks.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Tööstusuudised esilehele