Autor: Logistikauudised.ee • 16. oktoober 2019

Tähelepanu: viimane võimalus registreerida Aasta logistikateo konkursile!

Igasügisest traditsiooni järgides valib Äripäev koos PROLOGiga taaskord välja aasta parima logistikasaavutuse: konkurss Aasta Logistikategu 2019, kuhu saab kandideerida veel kuni selle nädala lõuni!
Aasta logistikategu 2018 nominendid.

Juba 18. korda toimuva konkursi eesmärk on tunnustada logistika valdkonnas saavutatud edu. Osalema kutsume kõiki Eesti ettevõtteid ja organisatsioone, kes tunnevad, et on sel aastal logistika või transpordi vallas midagi erilist korda saatnud.

Saatke oma aasta logistikateo lühitutvustus: milline oli 2018/2019 aastal ellu kutsutud ja rakendatud logistiline parendus, mis kasvatas teie ettevõtte või tarneahela efektiivsust, käivet, kasumit, tarnekindlust, varude ringlemiskiirust, klientide rahulolu, optimeeristegevust või aitas säästa kulusid.

Teenusepakkuja võib konkursile esitada parenduse, mis on kasvatanud ettevõtte klientide vastavaid näitajaid. Võistlustöö kirjeldus tuleb koostada lakoonilises vormis. Kokku maksimaalselt 100sõnaline kirjeldus saatke hiljemalt 20. oktoobriks e-posti aadressile [email protected], märgusõnaga "Aasta logistikategu".

Kõigi kandideerivate logistikategude seast valib žürii välja kuni 10 finalisti. Žürii koosseisu kuuluvad logistikaajakirjanikud ning PROLOGi juhatuse liikmed. Finaali pääsevaid töid tutvustatakse Äripäeva „Logistikauudised” oktoobrikuu eriväljaandes ning Äripäeva logistikauudiste teemaveebis www.logistikauudised.ee.

Loe lisaks
Vali aasta logistikategu!

Finaliste hinnatakse nii žürii ja logistikaavalikkuse poolt hääletamise teel. Sealjuures on žürii otsusel 50% ning avalikkuse hinnangutel 50% osakaal. Võitja selgub kaalutud häälte summeerimisel. Punktide võrdse jagunemise korral saab määravaks žürii otsus.

Kolme võidutöö esitlemine ja 18. Aasta Logistikateo autasustamise tseremoonia toimub 28. novembril, 21. Logistika Aastakonverentsil, mis toimub sedapuhku Noblessneri kvartalis asuvas Proto avastuskeskuses. Mõistagi on in küikidele nimonentidele tagatud tasuta osalus Logistika aastakonverentsile.

Eelmisel aastal võitis Aasta Logistikateo Suure Auhinna Omniva uus logistikakeskus. Varasemalt on võitnud Omniva, Starshipi ja Daimleri koostöös toimunud viimase miili robottarne pilootprojekt, Eesti Rahva Muuseum, Live Technologies, Häirekeskus, ELRON, EVR Cargo, Eesti Logistikaklaster, DPD Eesti, SmartPOST, Magnum Logistics, A Le Coq, Lextrans/Autologistika, Sillamäe Sadam, DFDS Transport (praegune DSV Transport), Schenker ja Telema.

PANE TÄHELE!

Logistikateo kirjeldus peab vastama küsimustele:

Mis oli logistikateo eesmärk?

Milline oli logistikateo protsess?

Millised on tänaseks selgunud tulemused?

Toostusuudised.ee toetajad:
Harro PuusildTööstusuudised.ee juhtTel: 519 355 24
Toomas KeltTööstusuudiste toimetajaTel: 50 72 816
Anu SoometsSündmuste programmijuht Tel: 5164397
Rain JüristoReklaamimüügi projektijuhtTel: 6670 077