Narvas moodulmaju tootnud ettevõte Modulehouse lõpetab tegevuse ning koondab rohkem kui 100 töötajat, vahendab Põhjarannik.

- Modulehouse poolt rajatud suusahotell Rootsis
- Foto: Modulehouse
Eesti töötukassa koondamistele reageerimise peaspetsialist Kaia Savisto kinnitas Põhjarannikule, et 3. juulil esitas OÜ Modulehouse töötukassale teatise 109 töötaja koondamise kohta.
Ettevõtte juhatuse liige Jevgeni Rõbakov rääkis, et 15. juulil saabus nende juurde Venemaa kodanikust põhiaktsionär ning üldiselt jäi mulje, et ettevõte lakkab tõepoolest olemast.
Artikkel jätkub pärast reklaami
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
Ehitus-, tööstus- ja logistikasektoris räägitakse täna palju efektiivsusest, kuid praktikas määravad töö tempo sageli hoopis seadmed, mille töökindlusest sõltub kogu objekti või tootmise sujuvus. Kui tõstuk seisab, töö katkeb või masin ei vasta töötingimustele, ei tähenda see ettevõtte jaoks ainult tehnilist probleemi, vaid otsest rahalist kulu, venivaid tähtaegu ja suuremaid riske tööohutusele.