• 25.05.19, 12:19
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Väliskaubanduse minister ei räägi Kanada visiidil inglise keeles

Väliskaubanduse- ja infotehnoloogiaminister Kert Kingo kavatseb oma ametiaja jooksul käia välismaal nii vähe kui võimalik, kuid kui tõesti peab minema, siis räägib ta seal ainult eesti keeles.
Väliskaubanduse- ja infotehnoloogiaminister keeldub kohtumistel inglise keeles rääkimast.
  • Väliskaubanduse- ja infotehnoloogiaminister keeldub kohtumistel inglise keeles rääkimast.
  • Foto: Liis Treimann
Vastsel väliskaubanduse- ja infotehnoloogiaministril ootab järgmisel kolmapäeval ees reis Kanada pealinna Ottawasse. Seal toimub Kingo sõnul ministrite tasemel kohtumine. "Midagi, mis on seotud avatud riigiga," ütles ta Postimehele.
Suhelda kavatseb ta seal kõigiga eesti keeles. "Suhtlen läbi tõlgi. See on minu jaoks reegel, et eesti keeles räägime. Ma olen selle ära otsustanud," põhjendas ta.
Loe pikemalt Postimehest.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 12.12.25, 11:58
Eestis luuakse Euroopa tipptasemele vastavat raudtee liiklusjuhtimissüsteemi
Edelaraudtee, Go Tracki, Instry, Saksa Automaatika ja Siemensi koostöö on toonud Eesti raudteetaristusse märgatava uuenduslaine. Ühiseks eesmärgiks oli vananenud süsteemide väljavahetamine digitaalse vastu, et suurendada tõhusust, paindlikkust ja tulevikukindlust raudteel. Eesti inseneride kogukond lõi ohutustoote, millel on ametlik akrediteering teiste riikide sõltumatute ohutushindajate poolt.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Tööstusuudised esilehele