• 11.04.19, 14:40
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Eesti suurim loomasööda tootja sai uue juhi

7. maist alustab Margus Venelaine tegevjuhina Scandagra Eesti AS-is, mis on üks juhtivaid põllumajandustoodete ja -teenuste pakkujaid Eestis.
Scandagra Eesti uus tegevjuht on Margus Venelaine
  • Scandagra Eesti uus tegevjuht on Margus Venelaine
  • Foto: Scandagra Eesti AS
Margus Venelaine on üle 20 aasta töötanud erinevatel strateegilistel positsioonidel, millest viimased seitse HKScan Estonia Baltikumi kommertsdirektorina. Ta on õppinud Eesti Maaülikoolis metsanduse eriala.
Loe pikemalt Äripäeva põllumajanduse teemaveebist.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 07.04.26, 09:44
Juhtimisoskus mõjutab kasumit rohkem, kui esmapilgul paistab
Organisatsioonikultuur ei ole loosung ega abstraktne mõiste, vaid igapäevaste valikute ja käitumiste kogum, mille mõju jõuab lõpuks ka ettevõtte tulemustesse. Tripodi tegevjuhi ja partneri Maria Veltmanni sõnul on seos juhtimise kvaliteedi ja kasumlikkuse vahel selge, isegi kui seda ei ole alati lihtne otseselt mõõta.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Tööstusuudised esilehele