Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Tesla ehitab Hiinasse miljarditehase

Elektriautotootja Tesla Inc plaanib investeerida 5 miljardit dollarit Hiinasse tehase ehitamiseks, kirjutab Bloomberg.
Tesla ehitab Hiinasse miljarditehase
Samm oleks ettevõtte jaoks olulise tähtsusega ajal, mil USA ja Hiina kaubandussuhted on ebakindlatel jalgadel. Ning annaks autotootjale eelise maailmas kõige kiiremini kasvaval autoturul.
Ehitust plaanib ettevõtte rahastada vähemalt osaliselt Hiinas raha kaasates.
Tesla teatas eelmisel kuul tehase rajamisest Shanghaisse. Sealne Model 3 mudelite tootmine peaks prognoosi järgi algama 2020. aastal.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Autor: Äripäev.ee

Seotud lood

Uudised
  • 30.07.18, 21:43
Tesla valib Euroopa suurtehase asukohta
USA ajaleht Wall Street Journal kirjutas täna, et Tesla peab läbirääkimisi Saksamaa ja Hollandi ametivõimudega, et ehitada Tesla Euroopa Gigatehas, vahendab Reuters.
  • ST
Sisuturundus
  • 21.05.26, 09:41
Kaasaegne tootmisliin ei tähenda enam ainult roboteid, vaid andmetega juhitud terviksüsteemi
Kaasaegse tööstustootmise suurim väljakutse pole enam ainult kiirus või kvaliteet eraldi, vaid nende ühendamine paindlikkuse, ohutuse ja täieliku jälgitavusega. Viljandi Aken ja Uks rajas koostöös Elister OÜga uue täielikult automatiseeritud uste värviliini, kus kogu protsess alates laadimisest kuni pakendamiseni toimib ühe tervikliku süsteemina.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Tööstusuudised esilehele