Tööstustoodangu tootjahinnaindeksi muutus oli 2018. aasta juunis võrreldes maiga 0,7% ja võrreldes eelmise aasta juuniga 2,9%, teatas statistikaamet.

- Tootjahinnaindeksit mõjutas juunis ka hinnatõus tekstiilitööstuses.
- Foto: Raul Mee
Tootjahinnaindeksit mõjutas juunis eelmise kuuga võrreldes keskmisest enam hinnatõus elektrienergia, gaasi, auru ja konditsioneeritud õhuga varustamises, kütteõlide ja tekstiilitootmises, samuti hinnalangus elektroonikaseadmete ja jookide tootmises.
2017. aasta juuniga võrreldes mõjutas indeksit keskmisest enam hinnatõus elektrienergia, gaasi, auru ja konditsioneeritud õhuga varustamises, kütteõlide tootmises ning puidutöötlemises, samuti hinnalangus elektroonikaseadmete tootmises.
Artikkel jätkub pärast reklaami
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
Olgu tegu väikese laoruumiga või suure logistikakeskusega – sobiva riiuli leiab igasse keskkonda. Õige valiku tegemisel tuleb arvestada mitmete teguritega, näiteks hoiustatavate esemete kaalu ja ruumi eripäradega. Siin on mõned praktilised soovitused, mis aitavad sobiva riiuli leida.