• 20.11.17, 08:36
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Cleveron keeldus koostööst Amazoniga

Eesti pakirobotite tootja Cleveron pidas koostööläbirääkimisi e-kaubandushiiu Amazoniga, kuid ettevõtte omaniku Arno Küti sõnul otsustati koostööst loobuda.
Arno Kütt.
  • Arno Kütt. Foto: Andras Kralla
"Need läbirääkimised kestsid mitu aastat, aga me loobusime," ütles Arno Kütt täna Äripäeva raadiosaates "Äripäeva persoon". Tema sõnul algasid kõnelused Amazoniga ammu enne, kui hakati otsima koostööd WalMartiga, kellele Cleveron praegu pakiroboteid valmistab.
"Nendel tingimustel, mida nemad pakkusid, me ei olnud valmis edasi minema," kinnitas Kütt, et otsus tuli eestlaste poolt. Põhjus oli selles, et Amazon tahtis omale kogu tootmist ja kõiki õigusi. Ent Cleveroni põhimõte on Arno Küti sõnul anda välja oma tooteid enda kaubamärgiga, nii et kõik intellektuaalse omandi õigused ja patendid kuuluvad ettevõttele. "Seal me ei leidnud ühist keelt ja jäi asi katki," sõnas ta.
Loe pikemalt Äripäevast. 
Autor: Äripäev.ee

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 18.03.25, 17:50
5 tööriietega seotud müüti, mille uskumine on tööstustele kulukas
Tööriided on tööstusettevõtetes lahutamatu osa professionaalsest tööohutusvarustusest. Seetõttu kasutavad paljud Eesti tuntud ja ka väiksemad tööstusettevõtted Lindströmi tööriiete täisteenust, mis tagab töötajatele piisavas koguses riideid, nende professionaalse hoolduse ja tööriiete elutsükli lõpus ka nende ümbertöötlemise või taaskasutamise.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Tööstusuudised esilehele