Rahvusvaheline ehitusmaterjalitootja Owens Corning teatas, et omandab ligi 900 miljoni euro eest Euroopa juhtiva energiatõhusate ja tulekindlate kivivillalahenduste tootja Paroc Groupi. Tehing viiakse lõpule tuleva aasta algul.
Paroci tegevjuht Kari Lehtinen kommenteeris, et ühinemine Owens Corninguga aitab neil turuosa kasvatada nii Kesk- kui ka Lääne-Euroopas.
Parocis töötab 13 Euroopa riigis kokku üle 1800 inimese, ettevõttel on tehased Soomes, Leedus, Poolas, Venemaal ja Rootsis. Ettevõtte kinnitusel ei mõjuta ostutehing ei mõjuta Paroci tööd ja tarneid ning igapäevane kliendisuhtlus jääb seniseks.
Autor: Äripäev.ee
Artikkel jätkub pärast reklaami
Seotud lood
Pärnu linn seab end järjest kindlamalt Lääne-Eesti ettevõtluskaardile, alustades Hiiu tööstusküla arendusala hoonestusõiguste pakkumist, et tuua seni kasutamata maa sihipäraselt ettevõtluse kasutusse. Arendus viiakse ellu etapiviisiliselt, mis võimaldab ettevõtjatel valida sobiva mahuga krunt ning linnal tagada taristu järk-järguline valmimine.