Eesti Mööblitootjate Liit korraldab 26. ja 27. oktoobril 2017 konverentsi ja piduliku galaõhtu, kus tehakse teatavaks ka Äripäeva Mööblitootjate TOPi esikolmik.
Eesti Mööblitootjate Liidu tegevdirektor Herkki Kitsing möödunud aasta tänugalal.
  • Eesti Mööblitootjate Liidu tegevdirektor Herkki Kitsing möödunud aasta tänugalal.
  • Foto: Raul Mee
Mööblitootjate liit korraldab konverentsi igal teisel aastal ja tänavu toimub juba 6. konverents, mis kannab pealkirja „Teadlik strateegia kasvatab eksporti“.
Konverentsil räägitakse mööblisektori hetkeolukorrast - näiteks tehakse ülevaade Eesti mööblitööstuse hetkeseisust ja tulevikuperspektiividest. Veel on juttu tööstuspoliitikast ja välistööjõu kaasamisest, mööblidisaini kopeerimisest ja praktilistest probleemidest. Lisaks räägitakse ka maksuseaduste muudatustest 2017 – 2018. 
Kolmandas moodulis arutatakse tootmise arendamise teemadel, räägitakse erilahendustest ja antakse soovitusi  tootmise kasumlikkuse tõstmiseks. 
Toimuvad ka ettevõtete külastused ja B2B-kohtumised. Veel toimub 27. oktoobril Spark Demokeskuses praktiliste kogemuste seminar teemal "Kuidas 2018. aastal ettevõtte kasumit kahekordistada?". 
Konverentsipäeva juhib Raivo Vare. 
Tutvu täpsema infoga SIIN ja programmiga SIIN
 

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 26.06.26, 13:15
Tõstelahendused peavad aitama vältida ettevõtete kõige kallimat kulu – seisakuid
Ehitus-, tööstus- ja logistikasektoris räägitakse täna palju efektiivsusest, kuid praktikas määravad töö tempo sageli hoopis seadmed, mille töökindlusest sõltub kogu objekti või tootmise sujuvus. Kui tõstuk seisab, töö katkeb või masin ei vasta töötingimustele, ei tähenda see ettevõtte jaoks ainult tehnilist probleemi, vaid otsest rahalist kulu, venivaid tähtaegu ja suuremaid riske tööohutusele.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Tööstusuudised esilehele