Vene ärimeestele kuuluv Jukonoil OÜ plaanibnaftasaaduste rafineerimise tehase ehitustegevusega alustada veel selle aasta jooksul.

- Sillamäe südalinn
- Foto: Raul Mee
Kokku võtab tehase ehitamine kolm aastat ja see peaks valmima 2019. aasta teises pooles, kirjutas Postimees.
Tehas hakkab tootma diislikütust, petrooli, bensiini, gaasi, teekatteis ja ehituses kasutatavat bituumenit, granuleeritud väävlit või koksi ja masuuti. Tehase maksumus on 880 miljonit eurot.
Artikkel jätkub pärast reklaami
Seotud lood
Eesti metallitööstus liigub järjest suurema automatiseerimise ja täpsuse suunas ning metallitööettevõte Danival MW OÜ astus äsja selles arengus edasi jõulise sammu. Ettevõte investeeris uue põlvkonna painutuspressi, mis muudab nii tootmise efektiivsust kui ka pakutavate lahenduste kvaliteeti, võimaldades täita senisest keerukamaid tellimusi kiiremini ja täpsemalt.