Vooditekstiilide tootja Wendre nõukogu esimees Peter Hunt leiab, et suurimat kahju saavad euroliidust väljas astudes britid.

- Wendre nõukogu esimees Peter Hunt.
- Foto: Eiko Kink
„Meie müüsime eelmise nädalani Suurbritanniasse naelades, aga tänasel koosolekul otsustasime, et muudame eurodesse. Ei julge naeladega enam edasi minna,“ ütles Hunt. „Andsime otsusest klientidele teada. Neile tuleb hinnatõus.“
Praegu viibib Eesti juurtega, enamuse ajast Rootsis elav Hunt oma Mallorca kodus. Pühapäeval olid Hispaanias erakorralised parlamendivalimised, kus toetati populistlike erakondade asemel konservatiive, mis ilmselt on mõjutatud just Suurbritannia referendumist. “Hispaanlased, kellega rääkinud olen, ei uskunud, et britid Euroopa Liidust välja astuvad. Seda diskussiooni, et sama peaks ka Hispaania tegema, siin ei ole.”
Artikkel jätkub pärast reklaami
Autor: Äripäev.ee
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
Edelaraudtee, Go Tracki, Instry, Saksa Automaatika ja Siemensi koostöö on toonud Eesti raudteetaristusse märgatava uuenduslaine. Ühiseks eesmärgiks oli vananenud süsteemide väljavahetamine digitaalse vastu, et suurendada tõhusust, paindlikkust ja tulevikukindlust raudteel. Eesti inseneride kogukond lõi ohutustoote, millel on ametlik akrediteering teiste riikide sõltumatute ohutushindajate poolt.