• 20.05.16, 11:37
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Pildid! T-Tammeri uue tootmisliini avamine

Metalluste tootja ja eksportija T-Tammer OÜ avas eile ligi 4 miljoni eurose investeeringu toel valminud uue tootmispinna ja tootmisliini.
T-Tammeri uus tootmisliin.
  • T-Tammeri uus tootmisliin.
  • Foto: T-Tammer
T-Tammer investeeris uude automaatliini ja tootmispinda kokku ca 3,9 miljonit eurot, kaasates ka EAS suurinvestori meetme toetust ca 1 miljon eurot. Täiendava tootmishoone käivitamiseks vajaliku tööjõu värbas T-Tammer valdavalt ette ning uus liin mehitatakse juba koolitatud inimestega ettevõtte sees tööjõudu ümber paigutades. Kokku on ettevõttel tootmispinda nüüd 8000 ruutmeetrit.
Kaheksasse riiki eksportiva suurtootja eesmärgiks on kasvatada aasta lõpuks käive 15,5 miljoni euroni.
Vaata galeriist, kuidas uus tootmisliin välja näeb ja kes avamisel osalesid. 

Artikkel jätkub pärast reklaami

20 fotot
  • Foto: T-Tammer

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 13.04.26, 15:10
Danival MW investeeris pool miljonit eurot nutikasse ja eriti võimekasse painutuspinki
Eesti metallitööstus liigub järjest suurema automatiseerimise ja täpsuse suunas ning metallitööettevõte Danival MW OÜ astus äsja selles arengus edasi jõulise sammu. Ettevõte investeeris uue põlvkonna painutuspressi, mis muudab nii tootmise efektiivsust kui ka pakutavate lahenduste kvaliteeti, võimaldades täita senisest keerukamaid tellimusi kiiremini ja täpsemalt.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Tööstusuudised esilehele