Eesti Mööblitootjate Liit korraldab 8. oktoobril konverentsi, mis teeb ülevaate Eesti ja maailma mööblitööstuse trendidest.
Konverents algab makromajanduse ja Eesti mööblitööstuse sektoriuuringu tulemuste tutvustamisega. Disainist, tootearendusest ja turundusest räägivad ettekandjad Suurbritanniast ja Saksamaalt. Konverentsi teine pool on pühendatud tööjõu ja hariduse probleemidele mööblitootmise sektoris. Päeva lõpus räägitakse Lean põhimõtetest, tarkvaralahendustest ning tarneahela juhtimisest. Päeva modereerib Raivo Vare. Kavaga saab täpsemalt tutvuda
Eesti Mööblitootjate Liidu leheküljel.
Mööblitootjate Liidu korraldatav konverents on mööblitööstuse tähtsündmus, mis toimub iga kahe aasta järel. Mööblitootjate Liit korraldab konverentsi alates 2007. aastast. Tänavune konverents on viies.
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
Tänapäeva globaalses majanduses on juurdepääs taskukohasele ja usaldusväärsele elektrile muutumas otsustavaks konkurentsiteguriks. Eesti on Euroopa kontekstis heas positsioonis, kuid Schneider Electricu Põhjamaade ja Balti riikide piirkonna juhi Petr Hermanni sõnul sõltub edasine areng elektrifitseerimise kiirendamisest, võrguinfrastruktuuri tugevdamisest ja energiatõhususe parandamisest. Kuigi olulised sammud on juba astutud, „pole kõik veel tehtud,“ rõhutab ta, viidates vajadusele kiiremate investeeringute ja süsteemi ümberkujundamise järele.