Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Otepää vineeritehases toimus põleng

Täna öösel sai häirekeskus teate tulekahjust UPM Kymmene Otepää ASi vineeritehases.
Otepääl asuvas tehases põles puidukuivati. Ajalehe Valgamaalane teatel põles päästjate saabumisel hoones 20ruutmeetrine spoonikuivati ning tuli tungis ventilatsiooniavade kaudu välja.
Tulekahju kustutati lõplikult kell peale kella kahte öösel.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 13.04.26, 15:10
Danival MW investeeris pool miljonit eurot nutikasse ja eriti võimekasse painutuspinki
Eesti metallitööstus liigub järjest suurema automatiseerimise ja täpsuse suunas ning metallitööettevõte Danival MW OÜ astus äsja selles arengus edasi jõulise sammu. Ettevõte investeeris uue põlvkonna painutuspressi, mis muudab nii tootmise efektiivsust kui ka pakutavate lahenduste kvaliteeti, võimaldades täita senisest keerukamaid tellimusi kiiremini ja täpsemalt.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Tööstusuudised esilehele