Äripäeva toiduainetööstuse TOPi eesotsas troonisid taas valmistoidu tootjad.
Teist aastat järjest võitis Äripäeva toidutööstuse TOPi valmistoidu tootja. Eelmise aasta võitja OÜ Lunden Food lükati küll seekord teisele kohale. Esikohale tõusis Selveri tütarfirma OÜ Kulinaaria, mis osales edetabelis esimest korda, kuna alustas tegevust alles 2012. aastal.
2015. aasta sügisel ilmuvad Äripäeva TOPid on koostatud 2014. aasta majandusnäitajate põhjal. Koondedetabel selgub kuue majandusnäitaja – käive 2014, ärikasum 2014, käibe ja kasumi kasv 2014. aastal, rentaablus ning varade tootlikkus – põhjal.
Toiduainetööstuse TOP 10
9. AS Santa Maria (2.)
10.-11. OÜ Fijom Pluss (47)
10.-11. AS Scanola Baltic (ei osalenud TOPis).
Kogu Toiduainetööstuse TOP 100 koos majandustulmeustega vaata Äripäevast.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 24.08.26, 06:00
Eesti ettevõtted kaotavad rahastuse puudumise tõttu eksporditehinguid konkurentidele. Milline on lahendus?
Eesti ettevõte jõuab väliskliendiga sisuliselt kokkuleppele: toode sobib, hind sobib ja kvaliteet sobib. Siis aga kaob klient äkki ära. Mõni nädal hiljem selgub, et tehing on läinud konkurendile, kes pakkus toote koos rahastusega. Just rahastuse puudumine on põhjus, miks osa eksporditehinguid jääbki lõpuks sündimata, kinnitab KredEx Krediidikindlustus ASi juhatuse liige Katrin Savi.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Tööstusuudised esilehele