Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine
VIDEO: Mida nägi viimatisel tööstusmessil Instrutec
Turundusvideo meeskonnal on valmis saanud kokuvõttev video eelmise aasta novembris toimunud rahvusvahelisest tootearenduse-, tootmistehnika, tööriista-, allhanke- ja tehnohooldusmessist Instrutec. Vaata kokkuvõtet, mida messil näidati.
Eesti ettevõte jõuab väliskliendiga sisuliselt kokkuleppele: toode sobib, hind sobib ja kvaliteet sobib. Siis aga kaob klient äkki ära. Mõni nädal hiljem selgub, et tehing on läinud konkurendile, kes pakkus toote koos rahastusega. Just rahastuse puudumine on põhjus, miks osa eksporditehinguid jääbki lõpuks sündimata, kinnitab KredEx Krediidikindlustus ASi juhatuse liige Katrin Savi.