• 15.12.14, 17:59
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Soome tööstus vähikäigul

Soome tööstuse käive kahanes kolmandas kvartalis 1,2 protsenti, kirjutas Soome statistikaamet.
Kodumaine müük kahanes 3,3 protsenti, seevastu eksport kasvas aastataguse ajaga võrreldes 0,4 protsenti.
Käive kahanes peaaegu kõigis valdkondades, kõige rohkem tekstiili- ja rõivatööstuses 9,1 protsenti , keemiatööstuses 5,3 protsenti ja metsatööstuses 3,2 protsenti. Käive kasvas 1 protsendi metallitööstuses ja toiduainetööstuses.
Autor: aripaev. ee

Artikkel jätkub pärast reklaami

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 13.03.26, 09:58
NOBE rajas Tallinna lennujaama tehniliselt väga nõudliku lennukihoolduskompleksi
Ehitusfirma NOBE rajas koostöös tellija Airport Cityga Tallinna lennujaama lõunaküljele ühe viimaste aastate tehniliselt keerukama tööstushoone Eestis – lennukihoolduskompleksi rahvusvahelisele lennundusettevõttele Magnetic MRO. Väljakutseks olid üle 40-meetrised kandepostideta silded, ulatuslik pinnasevahetus, ülim ehitustäpsus ning hoone vastavus eriti rangetele lennundusohutus- ja konstruktsiooninõuetele. Projektis lõi kaasa enam kui 80 koostööpartnerit.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Tööstusuudised esilehele