Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus (EAS) alustab laupäevast, 18. oktoobrist 2014 muudetud tingimustel suurinvestori toetuse taotluste vastuvõtuga, toetuse peamiseks sihtgrupiks on tööstusfirmad.
EASi ettevõtlus- ja innovatsioonikeskuse direktori Tiina Kalju sõnul on suurimaks muudatuseks see, et varasema 10 miljoni euro suuruse investeeringu nõude asemel kehtestatakse projekti minimaalne maksumus, mis on 3 miljonit eurot.
„Samuti on oluline asjaolu, et toetatavad projektid peavad olema ellu viidud 31. augustiks 2015,“ lisas Kalju.
Suurinvestori toetuse peamine sihtgrupp on suured tööstusettevõtted. EAS võtab taotlusi vastu jooksvalt ja teavitab taotluste vastuvõtu lõppemisest oma veebilehel. Uus määrus asub Riigi Teatajas
https://www.riigiteataja.ee/akt/115102014008
Artikkel jätkub pärast reklaami
Suurinvestori toetust rahastatakse Euroopa Regionaalarengu Fondist.
Seotud lood
Tallinna ja selle lähiümbrusesse on viimastel aastatel lisandunud sadu tuhandeid ruutmeetreid uusi laopindu. Logistikaparke, mis pakuvad 200–300m² suuruseid ladusid, on turul piisavalt, kuid alla 100m² suuruste laopindade leidmine on endiselt väljakutse. Väikepindade vähesust leevendavad Everaus Kinnisvara vastvalminud lao- ja stock-office-pinnad Lennuradari teel, mis on rajatud just mikro- ja väikeettevõtjate vajadusi silmas pidades.