• 26.09.14, 13:45
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Atria soovib maha müüa oma Rootsi juustuäri

Toiduainetööstus Atria on alustanud läbirääkimisi oma juustuäri müügiks Rootsis, teatas ettevõte börsile.
Müügitehing puudutab Rootsis Falköpingis asuvat tootmisüksust ja Falbygdensi kaubamärki. Atria juustuäri aastane müügitulu ulatub ligikaudu 50 miljoni euroni.
Hetkel on käimas läbirääkimiste protsess ning tehingule peab heakskiidu andma ka Rootsi konkurentsiamet. Tehinguga seotud üksikasju Atria hetkel ei kommenteeri.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 15.01.26, 16:22
Metallitööettevõtte Danival MW kasvulugu: ühemehe-garaažist 5800 ruutmeetrise hooneni
2012. aastal väikesest ühemehe-töökojast alguse saanud perefirma Danival MW OÜ on kasvanud 60 töötajaga metallitööettevõtteks, mille tootmine ja ladu on laienenud 5800 ruutmeetrini ning klientide ring suureneb igal aastal.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Tööstusuudised esilehele