Sahatootja Meiren esindab Eestit Euroopa äriauhindade konkursil

Eesti lumesaha tootja Meiren Engineering OÜ nomineeriti esindama Eestit rahvusvahelisel ettevõtete konkursil „European Business Awards 2014/2015“.

Mainekas ja kõrgetasemeline konkurss tunnustab organisatsioone, mis sihikindla ja innovaatilise tegevusega arendavad ettevõtluskeskkonda ning tõstavad ärikultuuri.

Meiren Engineering OÜ on Eesti kapitalile kuuluv ettevõtte, mis arendab, toodab ja turustab Meiren Snow kaubamärki kandvaid lumesahkasid, mille abil hoitakse talviseid teid lumevabana Eestis, Skandinaavias ja mujalgi Euroopas. Meiren kandideerib UKTI Innovatsiooni auhinna kategoorias, milles väljaantav auhind tunnustab innovatsiooni kui strateegia tähtsust äri arendamisel. Möödunud aastal osales konkursil enam kui 17 000 ettevõtet üle Euroopa.

Meireni juhatuse esimehe Jaan Meikupi sõnul on suur au olla nomineeritud niivõrd mainekal konkursil ja seda veel innovatsiooni kategoorias. Meireni edu aluseks peab ta jätkuvat tootearendust, mis võtab arvesse talvise teehoolduse erinevate huvigruppide vajadusi ja ootusi.

Meireni innovaatilised lahendused on leidnud äramärkimist varemgi s.h kommunaaltehnika messil Demopark (Saksamaa), teehooldusmessidel Nordicway (Rootsis) ja Talvitiepäivät (Soome).

Möödunud aastal pälvis Meiren Tallinna Ettevõtlusauhindade konkursil Ökouuendaja auhinna ning käesoleval aastal pärjati Meirenit Saksa majanduse auhinnaga Eestis.

Järgmises voorus on ettevõtete ülesandeks koostada firmat tutvustav video, mida hindab kõrgetasemeline þürii. Esitatud videode põhjal selgitatakse välja parimad ettevõtted, kes jätkavad konkureerimist finaalvoorus.

Muuhulgas konkureerivad kõik videod „Rahva lemmiku“ tiitlile, mille valimises saavad osaleda kõik soovijad. Konkursi lõpptseremoonia toimub 2015 aasta juunis.

Osale arutelus

  • Raigo Neudorf

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Tööstusuudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Statistika

Valdkonna töökuulutused

RECTICEL otsib QHSE INSENERI

Tammiste Personalibüroo OÜ

21. veebruar 2019

TECH SYSTEMS otsib PROJEKTEERIJA-KONSTRUKTORIT

Tech Systems OÜ

28. veebruar 2019

KLINKMANN EESTI AS otsib MÜÜGIJUHTI

Klinkmann Eesti AS

26. veebruar 2019

Teabevara