Alexela elektri ja prügifirma alustasid koostööd

Alexela Gruppi kuuluvad Elektrimüügi AS ja AS Eesti Keskkonnateenused alustasid koostööd energia valdkonnas ning pakuvad klientidele võimalust sõlmida elektrileping Eesti Keskkonnateenuste teeninduspunktides.

Tulevikus pakutakse klientidele ka elektriteenuse ja jäätmekäitluse eest ühisarvet.

„Koostööd ajendas tegema ka fakt, et tänaseks juba üle aasta avatud elektriturg ei toimi nii nagu peaks. Selle normaalset toimimist takistab endiselt ühisarve puudumine. Tahame olla meievahelise ühisarvega elektriturul eeskujuks. Oleme elektri ja võrguteenuse ühtse arve nimel teiste mitte-võrguettevõtjatest elektrimüüjatega palju lobitööd teinud ning jätkame järjekindlalt,“ selgitas Elektrimüügi ASi juhatuse liige ja tegevjuht Jaak Urm.

„Elektrilepinguid sai Eesti Keskkonnateenuste esindustest sõlmida juba 1. aprillil,“ lisas AS Eesti Keskkonnateenuste juhatuse liige Argo Luude.

„Kui elektrimüügi ja jäätmeveo teenused saab liigitada kommunaalteenuste alla, siis grupipõhiselt on ühisnimetajat raske leida, sest Alexela Energia tegeleb nüüd lisaks kütuse, gaasi ja elektri müügile ka jäätmeveoga ning mine tea ehk tuleb kunagi ka selline aeg, kui saame klientidele pakkuda neid kõiki teenuseid ühe arve peal,“ täiendas Urm.

 

Osale arutelus

  • aripaev. ee

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Tööstusuudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Statistika

Valdkonna töökuulutused

RECTICEL otsib QHSE INSENERI

Tammiste Personalibüroo OÜ

21. veebruar 2019

TECH SYSTEMS otsib PROJEKTEERIJA-KONSTRUKTORIT

Tech Systems OÜ

28. veebruar 2019

KLINKMANN EESTI AS otsib MÜÜGIJUHTI

Klinkmann Eesti AS

26. veebruar 2019

Teabevara