HKScan grupp, kellele kuuluvad Eestis RLK, Tallegg ja Ekseko, müüs maha oma 50-protsendilise osaluse Ida-Euroopa ühes suurimas lihatööstuses, kirjutab Yle.fi.
HKScan müüs maha osaluse Poola lihatööstusettevõttes Sokolów. HKScani osaluse ostis Sokolówi teine omanik, Taani ettevõte Danish Crown. Tehingu hinnaks oli 180 miljonit eurot.
HKScan ja Danish Crown kuuluvad Sokolówi omanikeringi alates 2004. aastast. HKScani teatel on Sokolówi näol tegu Ida-Euroopa suuruselt teise lihatöötlejaga.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 07.07.26, 09:20
Danival MW: edukas allhanke müügitöö algab ammu enne hinnapakkumise tegemist
Kui veel viis aastat tagasi piisas metallitööstustel uue kliendi leidmiseks heast hinnast ja mõnest kohtumisest, siis täna on allhanketööstuse müügitöö muutunud märksa pikemaks ja süsteemsemaks. Konkurents on kasvanud, kliendid kaaluvad otsuseid põhjalikumalt ning partnerit ei valita enam ainult tootmisvõimekuse või hinnakirja järgi.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Tööstusuudised esilehele