• 03.01.14, 16:04
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Tallinna Küttel jäi sooja ilma tõttu saamata 2 miljonit eurot

Tallinna Kütte kliendid hoidsid tänu soojemale ilmale ning madalamale soojuse hinnale novembris kokku ligi 2 miljonit eurot, teatas ettevõtte pressiesindaja Olga Petrova.
"November oli soojem kui üle-eelmise aasta november, seetõttu tarbiti 8% vähem kui mullu. Lisaks sellele oli selle küttehooaja novembri hind 6,4% madalam võrreldes novembriga 2012," vahendas Postimees Petrova sõnu.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 09.01.26, 10:07
Kas tootmisettevõtete kasv pidurdub aegunud Exceli taha?
Tootmistarkvara lubab paremat ülevaadet, suuremat efektiivsust ja kindlamat tarnevõimet. Ometi seda paljudes ettevõtetes täna ei kasutata ning kogub harjumuspärase Exceli kõrval tolmu. Miks see nii on ja mida teha teisiti? Tootmistarkvara ekspert Marko Toomla sõnul on asi inimestes, mugavuses ning juurdunud harjumustes. Tegutsema hakatakse tavaliselt alles siis, kui ettevõtte olukord on juba keeruline.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Tööstusuudised esilehele