• 27.12.13, 15:02
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Balti Veski turundusdirektorina asus tööle Heikki Põhi

Alates detsembrist on Balti Veski AS turundusdirektor Heikki Põhi.
Ettevõtte teatel on Põhi varasem karjäär seoud eelkõige turundusega. Enne Veski Mati brändi juhtima asumist töötas ta neli aastat piimatootja Karums (Rigas Piensaimnieks) Eesti juhina.
Eelnevalt on ta töötanud NCC Ehitus turundusdirektorina,  Lincona Põrandakeskus juhatajana, Leiburi marketingidirektori ja juhatuse liikmena ning Age Reklaami projektijuhina.

Artikkel jätkub pärast reklaami

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 12.11.25, 17:21
Turg kogub hoogu: miks just nüüd on mõistlik ehitada?
Viimased paar aastat on ehitushinnad püsinud küll stabiilsed, kuid paraku on surve hinnakasvuks taas tugev. See tähendab, et praegu võib olla viimane tõeliselt soodne aeg oma ehitusplaanid teoks teha – enne kui turg hinnad taas liikuma paneb.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Tööstusuudised esilehele