Milline on riigi nägemus tööstussektori tulevikust?

22. novembril toimub Tallinnas tööstusvaldkonna aastakonverents „Tööstusettevõtete Äriplaan 2014“, kus sektoriga seotud ohte, võimalusi, minevikuvigu ja tulevikutrende arutavad tööstusvaldkonna tipptegijad.

Konverentsil tuleb juttu sellest, milline on riigi nägemus tööstussektori tulevikust ning arutletakse selle üle, kuidas vältida vigu, millega on kohaliku tööstuse arendamisel kokku puututud viimase 20 aasta jooksul.

Kindlasti pakub tööstussektori esindajatele huvi, millised on tööstusettevõtete väljavaated 2014-2020 eelarveperioodi toetuste taotlemisel.  Kõnealust teemat tutvustab konverentsil majandus- ja kommunikatsiooniministeerium.

Lisaks heidavad erinevaid tööstussektoreid esindavad tipptegijad pilgu lähitulevikku ja räägivad sellest, milliseid ohte ja võimalusi näevad nad oma tööstusharu arengutes 2014. aastal.

Nende ja mitmete teiste põnevate teemadega astuvad konverentsil üles kohalike tööstusfirmade omanikud ja tippjuhid, samuti ettevõtlusorganisatsioonide ja ministeeriumide esindajad.

Tööstusettevõtete Äriplaan 2014 toimub Tallinnas, Sokos Hotel Viru konverentsikeskuses (Viru väljak 4) 22. novembril 2013.

Konverentsile on võimalik registreeruda hetkel soodushinnaga 199 eurot (km-ga 238,80 eurot), 2 või enam osaleja üheaegsel registreerumisel ühest maksjafirmast kehtib soodushind 169 eurot (km-ga 202,80 eurot) osaleja kohta.

Konverentsile saab registreeruda läbi SIIN asuva osalemisankeedi, helistades telefonil 51 69 747 või kirjutades e-posti aadressile raigo.neudorf@aripaev.ee.

Tööstusettevõtete Äriplaan 2014 korraldajaks on Äripäeva Tööstusuudised. Konverentsi täpsema programmi avaldame lähiajal Tööstusuudiste teemaveebis.

Osale arutelus

  • Raigo Neudorf

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Tööstusuudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Statistika

Valdkonna töökuulutused

RECTICEL otsib QHSE INSENERI

Tammiste Personalibüroo OÜ

21. veebruar 2019

TECH SYSTEMS otsib PROJEKTEERIJA-KONSTRUKTORIT

Tech Systems OÜ

28. veebruar 2019

KLINKMANN EESTI AS otsib MÜÜGIJUHTI

Klinkmann Eesti AS

26. veebruar 2019

Teabevara