Balbiino: keegi oma turuosa kergelt ei loovuta

Jäätisetootja AS Balbiino turundus- ja kommunikatsioonijuht Enel Kolk ütles ASi Uvic jäätisetootmisse tehtud investeeringut kommenteerides, et ükski tootja oma turuosa kergelt loovutada ei kavatse.

 „Kena, et pelmeeniäris tegutsev ettevõte on otsustanud ka jäätiseärisse siseneda, sest nende praegune jäätiste turuosa jääb Eestis tublisti alla protsendi,” märkis Kolk.

“Teadmata, millesse jäätisetootmise juures investeeriti, on raske anda kommentaari investeeringu otstarbekusest. Kui eeldada, et investeeringusse kuulub ka uus jäätisetootmise liin, siis on sellise investeeringu tulemusel prognoositav jäätiseturul koha sisse võtmine,” lisas Kolk.

Tema teada on seni Uvici Eestis müüdavad jäätised olnud Lätis toodetud ning seni avalikkusele antud kommentaaridest on jäänud mulje, et Eestis registreeritud ettevõtja uuendab lihtsalt Lätis asuvat tootmist.

“Aeg on jäätiseäris parim analüütik. Selge on vaid see, et keegi oma turuosa kergelt loovutada ei kavatse,” märkis Kolk. “Ainult tootmisest jäätiseturul ei piisa - Eesti tarbija eelistab selgelt puhtust, kodumaist koort ja traditsioonilisust selle parimas tähenduses ning Balbiinol on kavas seda kõike jätkuvalt pakkuda.”

Osale arutelus

  • Raigo Neudorf

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Tööstusuudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Statistika

Valdkonna töökuulutused

KLINKMANN EESTI AS otsib MÜÜGIJUHTI

Klinkmann Eesti AS

26. veebruar 2019

TECH SYSTEMS otsib PROJEKTEERIJA-KONSTRUKTORIT

Tech Systems OÜ

28. veebruar 2019

RECTICEL otsib QHSE INSENERI

Tammiste Personalibüroo OÜ

21. veebruar 2019

Teabevara