• 28.03.13, 10:05
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Tööandjate keskliit otsib uut juhti

Tööandjate keskliit otsib uut juhatajat, sest organisatsiooni senise juhi Tarmo Kriisi tähtajaline teenistusleping lõpeb 31. märtsil ja ta on avaldanud soovi ametikohalt lahkuda.
Volikogu otsustas juhataja leidmiseks korraldada avaliku konkursi.
Alates 1. aprillist täidab uue juhataja ametisse määramiseni tema ülesandeid keskliidu jurist Marek Sepp.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 15.05.26, 09:27
Pereettevõtte jõud: 20 aastat tegutsenud metallimüüja kasvab ka keerulistel aegadel
Metal Expressi lugu on suurepärane näide, kuidas väikesest Eesti pereettevõttest on võimalik saada rahvusvaheliseks tegijaks. Ligi 30 aastat metallivaldkonnas tegutsenud ettevõtte rajaja ja juht Tago Teetamm meenutab, et pärast pikaajalist palgatööd samal tegevusalal tundus oma firma loomine 2005. aastal loomulik samm. Alustati rendilao ja väikese meeskonnaga, aga aastatega on asjad kasvanud.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Tööstusuudised esilehele