Eesti on Euroopas neljas puitmajade eksportija, kelle suurim trump on seni töötajate madal palk, kinnitab puitmajaliidu juht Argo Saul.
Saul, kellele kuulub kontrollpakk ettevõtete grupis Nordic Houses, ütles Eesti Päevalehele, et tüki või tonni arvestuses võiksime olla isegi Soome järel teised.
Puitmajaehitajate optimismi kinnitab kolme ettevõtte Mateki, Estnori ja Timbeco mullune hoogne laienemine.
Nordic Houses kavatseb tänavu kasvada isegi viiendiku võrra.
Artikkel jätkub pärast reklaami
Seotud lood
Toidu- ja joogitööstuses, keemia- ja farmaatsiasektoris, veetöötluses ning erinevates automatiseeritud tootmisprotsessides kasutatavad protsessiklapid on tööstuslikes süsteemides keskse tähtsusega komponendid. Klapi kvaliteet mõjutab otseselt süsteemi töökindlust, aidates vältida lekkeid, minimeerida seisakuid ja tagada protsessi stabiilsus ka muutuvates töötingimustes.