Vorstitootja andis korvpallikoolile uue nime

Valga Korvpallikooli president Margus Lepik ja Atria Eesti AS juhataja Olle Horm allkirjastasid koostööleppe, mille järgi Valga Korvpallikooli põhimeeskond hakkab kandma nime Valga Maks ja Moorits.

„Atria Eesti eesotsas on spordist ja korvpallist lugu pidavad mehed ja nii läksid läbirääkimised kiirelt. Tänu Atria Eesti AS panusele saame tugevdada nii põhimeeskonda kui ka tõhusamalt arendada korvpalli Valgamaal ja Lõuna Eestis,” ütles klubi üks juhte Margus Lepik, lisades, et Maks ja Moorits on Valgamaa tuntuim kaubamärk ning läbi korvpallimeeskonna tegemise saab ettevõtet ja tema toodangut tutvustada nii Eestis kui ka teistes Balti riikides.

Valga Korvpallikool on lisaks peatoetajale, Valga linnale mitu aastat otsinud ettevõtet, kes annaks oma panuse korvpalli arendamisel Lõuna-Eestis ning usaldaks oma nime Valga korvpallimeeskonnale.

„Valga Korvpallikool tegutseb just Lõuna-Eestis, kus asuvad ka Atria Eesti suurimad tootmisüksused. Tahame toetada siinset kogukonda spordi kaudu. Korvpall on üks Eesti populaarsemaid spordialasid ja selle hea käekäik on meile oluline,“ ütles Horm.

Osale arutelus

  • Tanel Raig

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Tööstusuudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Statistika

Valdkonna töökuulutused

TECH SYSTEMS otsib PROJEKTEERIJA-KONSTRUKTORIT

Tech Systems OÜ

28. veebruar 2019

KLINKMANN EESTI AS otsib MÜÜGIJUHTI

Klinkmann Eesti AS

26. veebruar 2019

Teabevara