• 04.10.12, 10:50
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Kuidas ettevõttes elektrilt säästa?

Uuel aastal avanev elektriturg tähendab tarbijatele hinnanguliselt 40-60protsendilist elektrihinna tõusu. Kuidas järsk kulude kasv ettevõttele võimalikult valutuks muuta?
Ülemiste Cityt arendava ASi Technopolis Ülemiste juhi Gert Jostovi sõnul on büroohoones sääst kõige efektiivsem siis, kui projekteerida maja algusest peale selliselt, et see võimalikult vähe energiat kulutaks.
Loe edasi aripaev.ee leheküljelt.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 15.01.26, 16:22
Metallitööettevõtte Danival MW kasvulugu: ühemehe-garaažist 5800 ruutmeetrise hooneni
2012. aastal väikesest ühemehe-töökojast alguse saanud perefirma Danival MW OÜ on kasvanud 60 töötajaga metallitööettevõtteks, mille tootmine ja ladu on laienenud 5800 ruutmeetrini ning klientide ring suureneb igal aastal.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Tööstusuudised esilehele