Täna sõlmivad Balti Laevaremonditehas ja Tallinna Tehnikaülikool uue koostöölepingu, mille eesmärk on koolitada BLRT-le välja spetsialiste, vahendas ERR.
Ehkki TTÜ on laevaremonditehasega teinud koostööd ka varem, on täna sõlmitav leping tunduvalt laiapõhjalisem.
"Eelkõige on BLRT huvitatud sellest, et saada meilt häid spetsialiste erinevates valdkondades. Et oleksime neile tugevaks partneriks teadus- ja arendustöös. Oleme valmis koos välja arendama ja sisustama mõningad laborid, näiteks keevituslabori," rääkis TTÜ rektor Andres Keevallik.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 27.05.26, 13:53
Janno Aasamets: masinate hooldusinfo elab endiselt Excelis või ühe töötaja peas
“Hooldust saab planeerida, remonti mitte,“ ütleb AxFlow esindaja Janno Aasamets. Tema sõnul puututakse tootmis- ja hooldusettevõtetes siiani väga sageli kokku olukordadega, kus kriitiline seadmeinfo on eri kohtades laiali ja ülevaade puudub.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Tööstusuudised esilehele