Madratsitootja kasvab jõudsalt

Madratsitootja Hilding Anders Baltic tootmismaht kasvas 2010. aastal 65 protsendi võrra.

Ekspordile orienteeritud madratsitootja AS Hilding Anders Baltic müügitulu kasvas eelmisel aastal viisteist protsenti, ulatudes üle 16 miljoni euro (262 miljoni kroonini). 5,6 miljoni krooni suurune investeering seadmepargi uuendamisse ja võimsuse tõstmisesse võimaldas aastaga tõsta madratsite tootmismahtu 65 protsendi ja madratsikatete tootmismahtu 4 protsendi võrra. 

Hilding Anders Baltic juhatuse liikme Janek Haua sõnul on ettevõte keskendunud tootmise efektiivsuse tõstmisele.

„Müüme Balti turul oma valmistooteid Sleepwelli kaubamärgi all ning lisaks sellele toodame kontserni teistele ettevõtetele suures mahus erinevaid madratsikatteid," selgitas Haud . "2011 aasta eesmärgiks on müügimahtude jätkuv kasvatamine nii Balti riikide kui Skandinaavia turgudel. See tähendab ka täiendavaid investeeringuid põhivarasse.“

2009. aastal  kahjumit tootnud ettevõte lõpetas möödunud aastal ligi 5 miljoni krooni suuruse kasumiga. 

Rae vallas tegutsev ettevõtte ekspordib oma toodangust 94%. Peamiseks ekspordisuunaks on Skandinaavia turud. Eestis annab kaasaegse tootmistehnikaga kiiresti arenev ettevõte tööd enam kui 200 inimesele.

AS Hilding Anders Baltic on Euroopa suurima madratseid tootva kontserni Hilding Anders International Group tütarettevõte. Balti turul müüb ettevõte oma toodangut Sleepwelli kaubamärgi all.

Osale arutelus

  • Ain Alvela

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Tööstusuudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Statistika

Valdkonna töökuulutused

TECH SYSTEMS otsib PROJEKTEERIJA-KONSTRUKTORIT

Tech Systems OÜ

28. veebruar 2019

KLINKMANN EESTI AS otsib MÜÜGIJUHTI

Klinkmann Eesti AS

26. veebruar 2019

Teabevara