Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

Toidutootjate TOP 3. koht: Kodumaa metsa- ja aiasaaduste vääristaja

Toidutööstuse edetabelis 3. kohale jõudnud AS Saarek on tänase edukuse nimel püüdnud õppida oma varasematest vigadest.
AS Saarek ostab metsamarju ja seeni kokku Eestist, Lätist, Rootsist, Valgevenest, Ukrainast ja Venemaalt. Ettevõtte peamised kliendid külmutatud metsamarjade valdkonnas on Euroopa toiduainetööstused ja -kontsernid ning Aasia farmaatsiatööstus. Marjalisandite puhul aga kasutavad Saareki teenust ja toodangut eelkõige piima- ja jäätisetööstused, edaspidi on neil plaanis pakkuda toodangut ka pagaritööstustele.
ASi Saarek juhataja Raul Kets ütles, et ega nende edukuse taga mingit erilist tegurit olegi – lihtsalt on püütud kogu aeg tõsiselt tööd teha, see ongi põhiline.
„Ma ei ütleks, et oleksime viimaste aastate jooksul teinud midagi oluliselt teistmoodi kui varem,“ leiab ta. „Kuigi – eks oma vigadest püüame kindlasti õppida ja anda endast ikka parimat.“

Artikkel jätkub pärast reklaami

Kets usub, et edule on suuresti kaasa aidanud ka hea koostöö paljude partneritega.
„Tuleviku osas võiksin sõnastada meie põhilise eesmärgi lihtsalt – et olla ikka üha usaldusväärsem ja parem partner kõigile, kellega koostööd teeme,“ märkis Kets.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 13.04.26, 15:10
Danival MW investeeris pool miljonit eurot nutikasse ja eriti võimekasse painutuspinki
Eesti metallitööstus liigub järjest suurema automatiseerimise ja täpsuse suunas ning metallitööettevõte Danival MW OÜ astus äsja selles arengus edasi jõulise sammu. Ettevõte investeeris uue põlvkonna painutuspressi, mis muudab nii tootmise efektiivsust kui ka pakutavate lahenduste kvaliteeti, võimaldades täita senisest keerukamaid tellimusi kiiremini ja täpsemalt.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Tööstusuudised esilehele