Elektriturul toimuvat selgitatakse seminaride sarjas

Elering ja Advokaadibüroo GLIMSTEDT korraldavad enne elektrituru avanemist energiaseminaride sarja „Elektrituru põhialused“, et aidata jälgida ja mõista elektriturul toimuvaid arenguid.

Seminaride sari algab tänavu septembrist ja koosneb üheksast hommikuseminarist. Iga kuu ühel kolmapäeval toimuvad seminarid lõppevad 2012. aasta mais. Seminaride käigus antakse ülevaade ning analüüsitakse Euroopa Liidu ja Eesti elektrituru loomise seniseid etappe, regulatsiooni, elektrituru olemust, turuosaliste liike ja nende põhitegevusi, elektrituru põhi- ja tugiprotsesse, turuosaliste vahelisi tehinguid, tururegulaatori rolli ja ülesandeid ning samuti riigi kohustusi turvatunde loomiseks vajalike abinõude ning õiguskaitse võimaluste tagamisel.

Seminari esinejad on Advokaadibüroost GLIMSTEDT, ASist Elering, OÜst Eesti Energia Jaotusvõrk, Eesti Tuuleenergia Assotsiatsioonist, Konkurentsiametist, ASist Nord Pool Spot, OÜst Nordic Power Management ja Taastuvenergia Kojast. Lähemat infot seminaride sarja kohta leiab SIIT.

Eestis avaneb elektriturg täielikult 1. jaanuaril 2013.

Osale arutelus

  • Tanel Raig

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Tööstusuudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Statistika

Valdkonna töökuulutused

RECTICEL otsib QHSE INSENERI

Tammiste Personalibüroo OÜ

21. veebruar 2019

TECH SYSTEMS otsib PROJEKTEERIJA-KONSTRUKTORIT

Tech Systems OÜ

28. veebruar 2019

KLINKMANN EESTI AS otsib MÜÜGIJUHTI

Klinkmann Eesti AS

26. veebruar 2019

Teabevara