Pakenditootja ehitab tehase kaks korda võimsamaks

Pakendite tootjal Nefab Packaging valmib järgmise aasta kevadeks tehase juurdeehitus, mis võimaldab tõsta tehase mahtusid kaks korda suuremaks.

Ettevõtte tegevdiektori Erkki Susi väitel on tehase tellimuste maht juba pikka aega ületanud normaalsed tootmisvõimsused. ”Oleme töötanud kohati kolmes vahetuses et nendega toime tulla, kuid sellele vaatamata oleme sunnitd tellimustest ära ütlema,” ütleb Susi. Samuti on täielikult ammendunud olemasoleva tootmispinna kasutus.

Praegu olemasolevad tootmis- ja laopinnad on 6000m2 suured. Juurde ehitatakse 4500 m2 tootmis- ja laopindu. Laieneb ka kontoripind. Ehituse ja seadmete koguinvesteering küünib 4 miljoni euroni. Susi kinnitusel võimaldab see tõsta tehase mahtusid kaks korda suuremaks. Ta lisab, et investeeringuga laiendatakse oluliselt ka tehase seadmete automatiseerituse taset.

Ettevalmistavalt tegeletakse uute töötajate väljaõppega. Seetõttu võtab ettevõte pidevalt juurde uusi töötajaid ja õpetab neid välja. ”Valmisoskustega me turult kedagi ei leia,” ütleb Susi. Kui praegu töötab ettevõttes 130 töötajat, siis kevadeks, kui valmib uus tehasehoone ja saabuvad uued seadmed, peab töötajate arv ulatuma 200ni.

Nefab Packaging prognoosib tänavuseks käibeks ligikaudu 20 miljonit eurot.

Osale arutelus

  • Tanel Raig

Toetajad

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

Jälgi Tööstusuudiseid sotsiaalmeedias

RSS

Toetajad

Statistika

Valdkonna töökuulutused

TECH SYSTEMS otsib PROJEKTEERIJA-KONSTRUKTORIT

Tech Systems OÜ

28. veebruar 2019

KLINKMANN EESTI AS otsib MÜÜGIJUHTI

Klinkmann Eesti AS

26. veebruar 2019

Teabevara