• 21.07.11, 12:56
Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine

ABB kasum kasvas 43%

Rootsi-Šveitsi elektriseadmetootja ABB II kvartali puhaskasum kasvas aastaga 43%, 893 miljonile dollarile, vahendab Bloomberg. Analüütikute ootus oli 866 miljonit.
Tellimused kasvasid 29%, 9,87 miljardile dollarile. Analüütikud ootasid selleks summaks 9,59 miljardit. Käive kasvas 17%, küündides 9,68 miljardi dollarini, ületades samuti analüütikute ootusi (9,18 mld).

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 13.04.26, 15:10
Danival MW investeeris pool miljonit eurot nutikasse ja eriti võimekasse painutuspinki
Eesti metallitööstus liigub järjest suurema automatiseerimise ja täpsuse suunas ning metallitööettevõte Danival MW OÜ astus äsja selles arengus edasi jõulise sammu. Ettevõte investeeris uue põlvkonna painutuspressi, mis muudab nii tootmise efektiivsust kui ka pakutavate lahenduste kvaliteeti, võimaldades täita senisest keerukamaid tellimusi kiiremini ja täpsemalt.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Tööstusuudised esilehele